JÓGA VIDEO: Detox hlavy - pozvánka, úvod a o pomůckách

Jógová praxe zaměřená na relaxaci a meditaci vyžaduje jednoduchou přípravu. Seznamte se s tím, co je třeba udělat, aby vaše relaxace byla účinná, jaké pomůcky zvolit a jak je použít pro zlepšení např. sedů i samotné kvality relaxace. Vítejte při sledování nového online kurz DETOX HLAVY.


   18. 09. 2023

Tolik financí vynakládáme za prostředky, které mají udržet zdraví, vitalitu i radost. Hledáme v “novinkách”, tajemných názvech, kuriozitách a často i nesmyslech. Přitom stačí…využít to nejlevnější a nejpřirozenější, co máme každou chvíli života při sobě: DECH.

Dech je základem pro zdraví i DETOX hlavy a tak se vydejte s Václavem Krejčíkem k jednoduchým postupům, jak sami se sebou pracovat, abyste se cítili dobře. 

 

Cena: 690 Kč (6 dílů) pro všechny, kteří nemají tarif JV basic obsahující 2 online kurzy počas celé doby předplatného. Vstupte do celého kurzu ZDE.

  • Scénář: Václav Krejčík
  • Čas úvodu: 8.09 minut
  • Celkový čas kurzu: 120 minut 
  • Partneři: Pure District a Yoga Market

Kurz nenahrazuje lékařskou péči a je vhodný pro zdravé osoby. 

  • Předplatitele Jóga Dnes s tarifem JV BASIC mohou kurz využívat v rámci svého tarifu zdarma, pokud již necvičili s 2 on-line kurzy po dobu trvání předplatného (včetně prodlužování předplatného).
  • Jste-li student Power Yoga Akademie, po absolování kurzu získáte certifikát pro uplatnění v rámci hospitačních lekcí studia programu Instruktor jógy.

1. a 2. díl jsou uvolněny hned po přihlášení, 3.-7.díl druhý den. 
Energy studio virtual
JógaMarket
Power Yoga Akademie
Jóga Dnes virtual