Jak spustit videa?

Ve spuštění videí v Česku a Slovensku jsou rozdíly.

Jste předplatiteli Jóga Virtual?
Pokud si zakoupíte pouze videa z videotéky Jóga Virtual dle zvoleného typu předplatného, funguje vše ihned a zcela automaticky. Při platbě kartou čerpáte a cvičíte ihned. Při platbě převodem se videa otevřou ve chvíli spárování platby.

Jste předplatiteli Jóga Dnes?
Čerpání videí je zdarma v rámci tarifu JV BASIC po dobu aktivního předplatného (pro on-line kurzy musí být předplatné časopisu po celou dobu trvání kurzu aktivní).

 

Česko
Při objednávce a úhradě platební kartou je systém aktivní ihned.
Při objednávce a platbou převodem je třeba vyčkat na spárování platby.
Při objednávce přes Alza média (elektronické předplatné) je třeba zaslat požadavek na aktivování videí na: ctenari@jogadnes.cz.

Slovensko
Při objednávce přes slovenské zprostředkovatele nabízející videa, jako bonus pro předplatitele časopisu Jóga Dnes, je třeba zaslat fakturu o úhradě na: ctenari@jogadnes.cz.

Kdy jsou videa aktivní?
Pro cvičení je třeba být vždy přihlášený e-mailovou adresou a heslem, které jste si zvolili na začátku registrace. Pokud jste heslo zapomněli, vygenerujte si nové. Informaci s novým heslem obdržíte e-mailem zhruba během 5 minut. Pokud ne, podívejte se i do spamu, zda-li heslo nespadlo tam.

Nová videa, kurzy a workshopy jsou omezeny či neomezeny podle typu tarify Jóga Virtual.

Jste-li majitelem např. JV tarifu BASIC, při kliknutí na video umístěné do videotéky po 1. 4. 2018, se video otevře a započítává do limitu nových videí. Kliknete-li na 3 nová videa v měsíci, limit je vyčerpán a další nová videa je možné shlédnout až v dalším měsíci, nebo zvolit rozšíření tarifu např. na ALL INCLUSIVE. Označení "nová videa" se netýká archivu. Archiv je stále přístupný.

Nová videa - videa, která se nahrávají na Jóga Virtual od 1. 4. 2018.

Archiv - videa, která byla nahrána na Jóga Virtual do 31. 3. 2018. K těm všem je neomezený přístup dle zvoleného tarifu JV.

-jv-

 

 

 

Energy studio virtual
JógaMarket
Power Yoga Akademie
Jóga Dnes virtual