Jak se přihlásit na kurz on-line jógy pro začátečníky?


Nejste předplatitel kurzu a chcete kurz využívat
On-line kurzy jsou určeny všem, kteří chtějí cvičit. Cena 10 lekci je 359,-Kč. Klikněte na objednat kurz a převodem, nebo platební kartou uhraďte kurz. Po spárování platby v systému dojde k otevření kurzu a vy můžete cvičit. Na váš e-mail přijde informace o aktivování on-line kurzu jógy pro začátečníky a při každé další lekci vás opět bude e-mail informovat, že se otevřela nová lekce. Lekce se otevírají pravidelně po 7 dnech a není možná jiná intenzita. Součástí kurzu jsou tipy, kterými můžete trénovat to, co zrovna kurz přináší intenzivněji. V rámci každé lekce můžete také pokládat autorovi Václavu Krejčíkovi své dotazy a komunikovat s ním přes poradnu v rámci každé lekce.

Jste předplatitel JÓGA DNES, roční předplatitel JÓGA VIRTUAL
Přihlášení na kurz je jednoduché. Svou e-mailovou adresu, se kterou jste si zakoupili předplatné, zadejte v pravém horním rohu na www.jogavirtual.cz. Tím se přihlásíte ke sledování videí (standardní postup pro sledování videí). Ve svém kurzuuvidíte ikonu "spustit kurz". Kliknete a kurz se vám automaticky spustí. Na váš e-mail přijde informace o aktivování on-line kurzu jógy pro začátečníky a při každé další lekci vás opět bude e-mail informovat, že se otevřela nová lekce, nebo tip v rámci kurzu. Lekce se otevírají pravidelně po 7 dnech a není možná jiná intenzita. Součástí kurzu jsou tipy, kterými můžete trénovat to, co zrovna kurz přináší intenzivněji. V rámci každé lekce můžete také pokládat autorovi Václavu Krejčíkovi své dotazy a komunikovat s ním přes poradnu v rámci každé lekce. Předplatitele JÓGA VIRTUAL.cz 1, 3 a 6 měsíců kurz nemohou využívat. Pouze předplatné pro 12 měsíců mohou cvičit s on-line kurzem jógy zdarma.

Předplatitele s aktivním předplatným, ne však pokrývající dobu 10 týdnů kurzu
Pokud v začátku kurzu máte aktivní předplatné, kurz vám bude umožněno sledovat. Ve chvíli, kdy předplatné skončí a nebude předplatné včas prodlouženo, kurz se ukončí. Proto doporučujeme včasné prodloužení předplatného časopisu JÓGA DNES.

Zůstává mi přístup do kurzu i po uplynutí kurzu?
Ano, zůstává všem, kteří si kurz zakoupili. S kurzem můžete stále cvičit. Předplatitelům se kurz otevírá po dobu jejich předlatného. Po vypršení předplatného a jeho neprodloužení není ke kurzu přístup. Pro neomezenost doporučujeme předplatné JÓGA DNES, se kterým máte vstupy do JÓGA VIRTUAL.cz zcela zdarma.

Plánujete další kurzy jógy?
Ano, v plánu jsou nové on-line kurzy. V tuto chvíli se vše připravuje a o tématickém plánu vás budeme v průběhu zimy informovat.

Přejeme vám krásné cvičení s kurzy jógy on-line. 

 

 

Energy studio virtual
JógaMarket
Power Yoga Akademie
Jóga Dnes virtual