On-line kurzy jógy

Start kurzu: kdykoli
Obtížnost: začátečníci
Lektor: Václav Krejčík
Počet lekcí: 10

10 dílný seriál jógy pro začátečníky vás seznámí se základní jógovu praxí: rozcvičením, zapojením středu těla, nácvikem dýchání, správným provádění pozdravu slunci a základních pozic, plným dechem a dechem udždžají, pránájámou, relaxačními technikami a základní meditaci. 

Lekce se otevírají s intenzitou 7 dnů. Jiná intenzita není možná. Každá lekce obsahuje základní video lekci a video tipy. Popis lekce je otevřený s dnem spuštění lekce. 

  • Předplatitelé JÓGA DNES Česko i Slovensko - zdarma.
  • Předplatitele JÓGA VIRTUAL 12 měsíců zdarma. 
  • Objednat kurz (pro nepředplatitele, cena 359 Kč)

dl-mejte-sveho-instruktora-a2[1]

Start kurzu: kdykoli
Obtížnost: všichni
Lektor: Václav Krejčík, Jakub Šamberger
Počet lekcí: 10

10ti dílný kurz Jóga pro zdravá záda startuje 22.9.2016! Prohlédněte si kurz a pokud chcete cvičit a něco udělat pro dobrou kondici svých zad, přihlaste se právě teď. Do kurzu můžete vstoupit kdykoliv. 

Lektoři: Václav Krejčík a Jakub Šamberger 

Cena pro nepředplatitele JD: 359 Kč 

Kurz je vhodný pro všechny, kteří se chtějí naučit optimálně používat své tělo v rámci jógové praxe, nebo pro ty, kteří mají záda unavená a přetížená z nevhodného sezení a stereotypního zatížení. 

Kurz Jóga pro zdravá záda nenahrazuje zdravotní péči. Máte-li nějaká závažná omezení, je třeba vyhledat lékaře. S lékařem a následně fyzioterapeutem konzultujte své rozhodnutí cvičit. Seriál Jóga pro zdravá záda je prevencí.


JógaMarket
BIndu Yoga studio
Jóga Dnes virtual
Happyoga Brno
Spirtyoga Beroun
Energy studio virtual