Elektronické verze DVD

Hathajóga od A do Z seznamuje se základy hathajógového cvičení ásan, pránájámou, relaxací a očistou. Program a jeho bonusy jsou určené jak začátečníkům, tak pokročilým. V programu naleznete základní lekci hathajógy, pozdrav měsíci, techniku stoje na hlavě, sekvenci pro rozproudění metabolismu, relaxační metody. Seznámíte se s mudrami a symbolikou jógy.

Lektorem programu je Václav Krejčík.

Program lze stáhnout do PC po zaplacení jeho ceny, spárování platby v systému. 

Verze HD je totožná s nosičem DVD. 

Titul Jógová terapie obsahuje video bloky lekce jógová terapie a oproti klasickému nosiči neobsahuje CD Jóga Nidra. Program DVD je vhodný pro všechny, kteří se chtějí naučit správně zapojovat své tělo v jógovém pohybu a tím ovlivnit správné držení těla. Jógová tereapie je tvořena bloky: střed těla + krokodýlí cviky, záklony a vzpory, dechová cvičení a pránájáma, pozdrav slunci.

  • Lektorem je Václav Krejčík.
  • Celkový čas programu: 62 minut. 
  • Program lze stáhnout do PC po zaplacení jeho ceny, spárování platby v systému.  

Jednoduché cvičení jógových sestav, stejně jako i různé tipy a fígle, jak provést „náročné“ pozice, které jógový nadšenec staví na piedestal svého zájmu, jsou součástí DVD Powerjóga Flow&Restore.

DVD je stejné, jako samostatný nosič DVD. Po zakoupení DVD v elektronické podobě si ho můžete stáhnout do PC a pro jeho přehrávání můžete být off-line. 

Lektor: Václav Krejčík 

Celkový čas: 1:52 hodin.

Rok výroby: 2017

10 sekvencí jógy od vinjása jógy k relaxaxi i meditaci nabízí nové DVD Václava Krejčíka, který si pozval své přátele, lektory powerjógy Katku Bílkovou a Jakuba Šambergera, aby každý z nich do programu DVD přidal své jógové sekvence.


DvojDVD s celkem 160 minutami jógy pro začátečníky i pokročilé je určeno všem, kteří chtějí pracovat na své fyzické kondici a svém vnitřním klidu.

On-line verzi DVD Powerjóga pro každý den je možné stáhnout do PC a cvičit off-line. 
Energy studio virtual
JógaMarket
Power Yoga Akademie
Jóga Dnes virtual