Nemáte čas dojíždět na kurz jógy? Ve vašem bydlišti nejsou kurzy jógy pro začátečníky? Nechcete chodit na jógu do velké skupiny? Právě pro vás Jóga Dnes připravila exklusivní projekt on-line kurzy jógy, se kterými můžete cvičit kdykoli a kdekoli. Stačí jen připojení k internetu.

Přeplatitele JÓGA DNES mají kurzy on-line jógy zdarma? 

Předplatitelé JÓGA DNES využívají on-line kurzy jógy zdarma. Stačí, když se přihlásí na stránky www.jogavirtual.cz a kliknout na ikonu "spustit kurz". Klinutím si kurz s pravidelností 7 dnů odstartujete. Intenzita kurzu je daná a nelze měnit. Vaše předplatné musí být aktivní po celou dobu kurzu. Pokud tomu tak není, kurz se neotevře.

Předplatitelé JÓGA VIRTUAL mají kurzy on-line jógy zdarma? 

Kurzy on-line jógy mohou čerpat zdarma všichni, kteří mají roční aktivní předplatné JÓGAVIRTUAL.CZ. Kratší předplatné JÓGAVIRTUAL.CZ nemá zdarma přístup k video kurzům on-line jógy.

Jak cvičit s on-line kurzy, když nemám předplatné? 

Nemáte-li předplatné JÓGA DNES a chcete s kurzy cvičit, vyberte si kurz a platební kartou, nebo převodem uhraďte. Stačí kliknout na ikonu "objednat kurz" a vybrat druh úhrady. Po spárování platby se kurz otevře. O otevření budete informováni e-mailem.

Mám předplatné na Slovensku, nebo přes Publero.com. Mohu čerpat služby on-line kurzů jógy? 

Ano. V případě Slovenska je třeba zaslat na ctenari@jogadnes.cz fakturu o zakoupení předplatného časopisu. Slovenské zákony nám jako majiteli databáze předplatitelů nedovolí nahlédnout do těchto dat. Proto je třeba tento "komplikovanější" postup. Po ověření vašeho aktivního předplatného je vám účet na www.jogavirtual.cz otevřen a máte možnost cvičit s videi. Jste-li majiteli elektronické verze časopisu, je třeba napsat na ctenari@jogadnes.cz o této skutečnosti a účet je vám otevřen. Ve všech případech je třeba mít registrovanou svou e-mailovou adresu na www.jogavirtual.cz 

Jsem informován o nové lekci v kurzu?

O nové základní lekci vás informuje vždy e-mail. Tipy, jsou součástí základních lekcí a o nich nejste informováni. 

Mám videa po ukončení kurzu k dispozici? 

Pokud jste předplatitel, videa máte k dispozici zcela zdarma po dobou platného předplatného časopisu JÓGA DNES, nebo ročního předplatného JÓGA VIRTUAL.cz. Pokud jste si kurz zakoupili, k videům máte stálý přístup i po ukončení kurzu. 

Je možné měnit intenzitu uvolňování videí? 

Intenzitu nelze měnit. Kurzy jsou naprográmovány v základních lekcích se 7 denní intenzitou. Během volného období trénujte danou lekci, opakujte předcházející a praktikujte tipy. Vytvořte si svou vlastní praxi. Po 7 dnech se uvolní nová lekce. 

Je možné komunikovat s lektorem on-line jógového kurz? 

Ano, u každé lekce je vytvořena poradna, kde můžete pokládat své dotazy, které budou do 2 pracovních dnů odpovězeny. Zde je třeba respektovat vytížení lektorů. Položené otázky se snažíme řešit, co nejrychleji. 





Energy studio virtual
JógaMarket
Power Yoga Akademie
Jóga Dnes virtual