VIDEO: Powerjóga CORE

Video dostupné předplatitelům po přihlášení

Přihlášení


Registrace | Neznám heslo

Objednejte si on-line PŘEDPLATNÉ!

Vyzkoušejte JEDNODENNÍ předplatné na zkoušku jen za 120 Kč. Nemáte-li registraci - zaregistrujte se a cvičte.

Objednat

Silná lekce powerjógy učí efektivně využívat tělo, využívá tlakové body a sílu dechu pro plynulé cvičení ásan. Stačí zatlačit rukama, nebo nohama a tlak společně s dechem vás přenese do další ásany, která je zastavena a postupně rozhýbána.

Celkový čas: 60 minut 


   28. 05. 2015

Powerjóga v pomalém rytmu dechu zaměřená na vědomé ovládnutí sebe sama. Možná se to bude zdát zvláštní ovládnout sebe sama, ale o tom .....je jóga, ne?

A tak lekce Václava Krejčíka je o naprostém odevzdání se tomu, co děláte. Lekce powerjóga CORE je silná a lehká zároveň, je pevná a pružná, je dynamická a přitom klidná. Powerjóga CORE využívá principy jógové terapie v dynamické lekci. Je o dechu, správném držení těla a šetření energií. Lekce je určená všem, kteří chtějí zapojit své tělo, zažít tu sílu, která z něho sálá a navíc se uvolnit. Tolik síly středu těla v pomalém a plynulém jógovém pohybu a navíc v klidu a uvolnění, tady ještě nebylo.

Vše závisí na plynulém dechu a pozornosti otočené k dechu, protože jen dech vás dokáže obrátit dovnitř sebe sama. Jendoduché a známé ásany s vědomou pozorností vás posunou k krok vpřed. Nečekejte nemožné, ale zažijte lekci, ve které přes sílu ásan vzniká lehkost, která je v závěrečné šavásáně umocněna. Po lekci máte pocit, že se vznášíte a jste plni „lehké síly“.

  • scénář: Václav Krejčík 
  • www.energystudio.cz
  • natočil: Petr Boháček 
  • zdroj fotky: Reebok Energy studio virtual
JógaMarket
Power Yoga Akademie
Jóga Dnes virtual