Pozvánka na on-line kurz jógy pro začátečníky

Video dostupné předplatitelům po přihlášení

Přihlášení


Registrace | Neznám heslo

Objednejte si on-line PŘEDPLATNÉ!

Vyzkoušejte JEDNODENNÍ předplatné na zkoušku jen za 120 Kč. Nemáte-li registraci - zaregistrujte se a cvičte.

Objednat

Václav Krejčík, lektor záčátečnického on-line kurzu jógy vás zve na cestu sebepoznání, zlepšení kondice a uvolnění psychiky. Pojďte si s www.jogavirtual.cz zacvičit, dýchat a naučte se meditovat. 


   22. 09. 2015

Nemáte čas dojíždět na kurz jógy? Ve vašem bydlišti nejsou kurzy jógy pro začátečníky? Nechcete chodit na jógu do velké skupiny? Právě pro vás Jóga Dnes připravila exklusivní projekt on-line kurz jógy pro začátečníky, se kterým můžete cvičit kdykoli a kdekoli. Stačí jen připojení k internetu.

V 10-ti lekcích se naučíte základům jógy od správného provádění jógového pohybu, přes ásany a pozdrav slunci k dýchání a meditaci. Takto poskládaná jógová praxe rozproudí vaši energii a postupně se stane "návykovou". Stačí vám 30-40 minut a tréninkem těla i mysli podpoříte svůj den. Cvičíte ve svém prostředí, dle svého času a jak chcete. Pro správné naučení se jógy je třeba pravidelnost a opakování. V začátku zkuste cvičit s právě spuštěným videem a tipy, které vám budeme nabízet. Každá další nová lekce se uvolňuje vždy po týdnu a proto si vyberte ještě jeden den nebo více, kdy si lekci zopakujete. Natočená videa jsou vám stále k dispozici v průběhu týdne i po ukončení 10 lekcového kurzu a tak k základnímu vedení lektora Václava Krejčika budete mít stálý přístup po dobu vašeho předplatného JÓGA DNES, nebo ročního předplatného JÓGA VIRTUAL.

V kurzu se naučíte pracovat s dechem, využívat ho jako oporu pro správné držení těla, nabydete spektrum ásan v různých variantách dle svých fyzických schopností, vše samozřejmě v závislosti na vašem zdravotním stavu. Přes úvodní ztišení, relaxaci a práci s dechem se vydáte spolu se svým soukromým lektorem k pozdravu slunci, ze kterého vytvoříte základní sekvence ásan ve stoji. Po pozicích na zemi vás bude čekat velice příjemná relaxace. Obnovená energie vás podpoří v tom, co chcete dělat.

Každá lekce s sebou přinese i různé tipy pro uvolění zad, zpevnění středu těla, tipy pro dýchání a správné postavení v rámci ásan, relaxaci a meditaci. To vše jsou tipy, kterými si svou lekci můžete rozšířit. Vedení jednoho lektora je příjemné, ne však zcela neomezené a tak vám v rámci kurzu nabídneme hosty, kterými budou Jakub Šamberger a Katka Bílková, instruktoři jógy, kteří mají více jak 15-ti letou praxi a jsou velice oblíbenými ve svých lekcích i ve vašem domácím jógovém studiu - JÓGA VIRTUAL.CZ.

O každé nové lekci vás informuje e-mail, stejně jako o vaší registraci do kurzu. Nespěchejte však na tyto informace okamžitým zkoumáním e-mailu. Než zpráva dorazí, je třeba trochu času. U každé lekce je možné řesit s lektorem v rámci on-line poradny vaše dotazy.

Kurz on-line pro začátečníky startuje 1.10. a po tomto datu bude kdykoliv možné přihlásit se na kurz jógy pro začátečníky na JÓGAVIRTUAL.CZ. Předplatitelé JÓGA DNES využívají kurz zdarma. Stačí, když se přihlásí na stránky www.jogavirtual.cz a kliknou na ikonu "spustit kurz". Klinutím si kurz s pravidelností 7 dnů odstartujete. Intenzita kurzu je daná a nelze měnit. Vaše předplatné musí být aktivní po celou dobu kurzu. Pokud tomu tak není, kurz se neotevře.

Kurz on-line pro začátečníky mohou čerpat zdarma všichni, kteří mají roční aktivní předplatné JÓGAVIRTUAL.CZ. Kratší předplatné JÓGAVIRTUAL.CZ nemá zdarma přístup k videím kurzu on-line jógy pro začátečníky.

Nemáte-li předplatné JÓGA DNES a chcete s kurzem cvičit, je cena kurzu 359 Kč. Stačí kliknout na ikonu "objednat kurz" a vybrat druh úhrady. Po spárování platby se kurz otevře. O otevření budete informováni e-mailem.

1. on-line kurz jógy pro začátečníky na www.jogavirtual.cz od 1.10.

 
Energy studio virtual
JógaMarket
Power Yoga Akademie
Jóga Dnes virtual