Hathajóga od A do Z - elektronická verze DVD

Hathajóga od A do Z - elektronická verze DVD

Hathajóga od A do Z seznamuje se základy hathajógového cvičení ásan, pránájámou, relaxací a očistou. Program a jeho bonusy jsou určené jak začátečníkům, tak pokročilým. V programu naleznete základní lekci hathajógy, pozdrav měsíci, techniku stoje na hlavě, sekvenci pro rozproudění metabolismu, relaxační metody. Seznámíte se s mudrami a symbolikou jógy.

Lektorem programu je Václav Krejčík.

Program lze stáhnout do PC po zaplacení jeho ceny, spárování platby v systému. 

Verze HD je totožná s nosičem DVD. 

Přihlaste se, prosímRegistrace | Zapomenuté heslo


Popis

Základní lekci hathajógy a všechny tipy, které s tímto programem souvisí lze stáhnout do vašeho PC a po zakoupení vám zůstávají. Program je totožný s DVD Hathajóga od A do Z. 

Cena: 299,-Kč

Tipy:

  • Pozdrav měsíci
  • Trénink stoje na hlavě
  • Aktivujte vnitřní oheň
  • Střed těla
  • Hásta mudry a symboly
  • Pránájáma a meditace
  • Relaxace 

Jednotlivé lekce

18. 04. 2020 Hathajóga praxe (základní lekce)

Indická realita výuky a praxe jógy mě utvrdily v možnostech, které všichni máme, pokud se nenecháme svázat jedním přístupem, směrem, názorem nebo učitelem. Miluji volnost, mám rád možnosti, barvy duhy a šíři jógy. V tomto duchu jsem natočil i program hathajóga, ze kterého mám radost. „S odkazem na tradici jógy“ často slýchané přesvědčující argumenty, které říkají jedinci: „Dělej to takhle“, jsou pro mě upozorněním na manipulaci. Ona tradice vychází ze stylu jógy a tak existuje mnoho tradic a ani jedna není tou univerzální pravdou. Mým programem hathajógy nikomu neříkám, že toto je jediná cesta. Je to má cesta. Může se vám líbit, nebo nemusí. To už je ale vaše věc. A tak to mám rád... Ať se každý rozhodne, jakou cestou půjde.

Čas základní lekce: 1:10:47 hodin.

Tipy: pozdrav měsíci, relaxace, pránájáma, střed těla, technika stoje na hlavě, aktivujte vnitřní oheň, hásta mudry a symboly, 

Energy studio virtual
JógaMarket
Power Yoga Akademie
Jóga Dnes virtual