Workshop: Jóga pro budoucí maminky

Workshop: Jóga pro budoucí maminky

Workshop je určen všem těhotným ženám, u kterých probíhá těhotenství fyziologicky, po ukončeném prvním trimestru. Těhotenská jóga působí komplexně na celé tělo i mysl. Podporuje zdraví na základě fyzického a psychického tréninku, posiluje tělo a energie.
Lekce je zaměřena na dech, koncentraci, zklidnění. Protažení a posílení dolních končetin a páteře, otevření hrudníku, protažení a posílení prsních a hrudních svalů, posílení mezilopatkových svalů, protažení bedrokyčlostehenních svalů, uvolnění kyčlí, prokrvení pánve a uvolnění svalového dna pánevního. Preventivně působí proti otokům, zácpě, podporuje trávení a vylučování, prokrvuje orgány celého těla, posiluje srdeční sval a podporuje imunitu. Pravidelné praktikování těhotenské jógy je výborným prvkem přípravy na porod, podporuje fyziologický a přirozený porod.

 

Přihlaste se, prosímRegistrace | Zapomenuté heslo


Popis

Jednotlivé lekce

Workshop: Jóga pro budoucí maminky

Workshop: Jóga pro budoucí maminky

"Těhotenská jóga působí komplexně na celé tělo i mysl. Podporuje zdraví na základě fyzického a psychického tréninku, posiluje tělo a energie. Lekce je zaměřena na dech, koncentraci, zklidnění."
Simona Josefová

Celkový čas: 55:04 hodin.

Cena: 299 Kč (součástí tarifu JV ALL INCLUSIVE, STUDENT, při UPRAGADE Z BASIC NA ALL INCLUSIVE).

JógaMarket
BIndu Yoga studio
Jóga Dnes virtual
Happyoga Brno
Spirtyoga Beroun
Energy studio virtual